DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-4 000 EUR/m-c
  • Firma: Jindella Poland Sp. z o.o.
  • Kontakt: Joanna
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla niemieckiej firmy w dziedzinie sieci komunikacyjnych i technologii transmisji, Jindella Sp. z o.o., poszukuje pracowników na stanowisko:

Instalator - Monter sieci światłowodowych

Miejsce pracy:

• Weil am Rhein - Południowa Badenia | Niemcy

Obowiązki:

• Wykonywanie prac spawalniczych, instalacyjnych i pomiarowych sieci światłowodowych (praca w terenie)

• Wykonywanie prac spawalniczych w projektach FTTS/B/H

• Podłączanie kabli w punktach końcowych (KEV, złącza), centrach sterowania i budynkach

• Wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych sieci światłowodowej

• Wypełnianie dokumentacji, w tym pomiarów i przekazywanie jej kierownikowi projektu

• Odpowiedzialność za przestrzeganie środków bezpieczeństwa

• Wykonywanie prostych zadań związanych z zarządzaniem budową

Oczekiwania:

• Dużym atutem będzie techniczne wykształcenie zawodowe (elektryk sieciowy lub podobne)

• Mile widziane osoby zaczynające swoją karierę lub zmieniające branżę

• Wiedza w zakresie technologii kablowej, montażowej i/lub napowietrznej będzie dodatkowym atutem

• Umiejętność pracy w zespole, motywacja i inicjatywa

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

• Prawo jazdy kat. B

Co oferuje klient:

• Wynagrodzenie brutto od 3.000 - 4.000 EUR/ miesięcznie - współmierne do doświadczenia i umiejętności + BENEFITY

•Bezpieczeństwo europejskiej firmy - bezterminowa stała niemiecka umowa o pracę

• Fachowe przeszkolenie dotyczące wiedzy teoretycznej oraz specjalistyczne szkolenia praktyczne

• Kurs języka niemieckiego

• Możliwość pracy na urządzeniach najnowszej generacji

• Możliwość rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji

• Pomoc przy formalnościach i zakwaterowaniu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV poprzez formularz z dołączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych w innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanym umowami współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Jindella Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanym w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (t. j. Dz. U. z 2019r., poz. 1781). Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Jindella Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jestem świadoma/świadomy, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem".

Zapraszamy do aplikowania, zastrzegając sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.